Центральна виборча комісія затвердила перші заміни у складі територіальних виборчих комісій в Івано-Франківській області. У трьох районних ТВК замінили представників партії «За майбутнє». В Івано-Франківській міській ТВК замінили представника партії «Зелений тризуб».

Центральна виборча комісіях на своєму засіданні 14 серпня затвердила перші  ротації у складі трьох районних та однієї міської ТВК на Прикарпатті. Відповідна постанова з’явилася на сайті ЦВК.

У Верховинській районній ТВК достроково припинив повноваження член комісії, представник політичної партії «За майбутнє» – Петро Текинюк. Його замінила – Галина Текинюк.

У Коломийській  районній ТВК Сергія Костишака, який також представляв партію «За майбутнє», замінила Аліса Ткачук.

У Надвірнянській районній комісії замість представниці партії «За майбутнє» Катерини Кіч до складу ТВК включили Марію Гунду.

В Івано-Франківській міській ТВК замінили представника партії «Зелений тризуб» Людмилу Скорик та включили до складу Віталія Каламбету. 

Відповідно до пункту 2 частини 4 статті 208 Виборчого кодексу України, повноваження члена відповідної територіальної, дільничної виборчої комісії припиняються достроково у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

«Члени комісій , яких замінили, аби отримати повноваження, мають прийняти присягу на засіданні відповідної територіальної комісії», – наголошує  координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт.

Нагадаємо, раніше ОПОРА повідомляла, що на Прикарпатті створили одну обласну, шість районних та 15 міських ТВК. Відповідно до норм виборчого законодавства на другий день після їх утворення, ТВК провели перші засідання. Щоправда, деякі члени ТВК на них не прийшли. Також ОПОРА повідомляла, що у серпні голови та члени територіальних виборчих комісій в Івано-Франківській області працюватимуть на громадських засадах, допоки офіційно не розпочнеться виборчий процес.

За коментарями звертайтеся:
Богдан Морикіт, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області.
тел.:+38 097 889 59 38

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)