На Вінниччині триває фестиваль оперної музики OperaFest Tulchyn, який розпочався 4 червня в місті Тульчин. Протягом двох днів у рамках фестивалю відбувається дитячий OperaFest Tulchyn, у якому беруть участь народний депутат України Микола Кучер та депутатка обласної ради Лариса Білозір. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Так, у місті Гайсин (виборчий округ №17) розміщено білборд із фотографією нардепа Миколи Кучера та написом «Щиро запрошую! Подія року на Вінниччині OperaFestTulchyn у парку Палацу Потоцьких. 4-9 червня – дитячі вистави. Микола Кучер».

На свій сторінці у соціальній мережі Facebook Микола Кучер теж активно поширював інформацію про цю подію.

Також участь у святі взяла депутатка Вінницької облради Лариса Білозір. Крім того, у місті Тульчин було розміщено білборд із фото депутатки та надписом «Лариса Білозір запрошує. Головна подія Вінниччини. OperaFestTulchyn».

А під час відкриття свята 4 червня були розміщені намети, в яких розповсюджувалися паперові кепки та наліпки з написом «OperaFestTulchyn. Поїхали за враженнями. Лариса Білозір».

Під час заходу також роздавали дітям пакети з солодощами та соком. На пакеті розміщено напис «OperaFestTulchyn. Лариса Білозір». За словами дітей, пакети вони виграли у вікторині, яка передувала OperaFestTulchyn.

На сторінці заходу йдеться, що Міжнародний оперний фестиваль OPERAFEST TULCHYN відбувається за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Тульчинської ОТГ та Тульчинської районної державної адміністрації, а також за підтримки народного депутата України Миколи Кучера та депутатки Вінницької обласної ради Лариси Білозір.

Відзначимо, що Микола Кучер є народним депутатом, обраним по одномандатному мажоритарному округу №17, а Лариса Білозір є його донькою.

«Про порушення виборчого законодавства тут не йдеться, оскільки ці депутати наразі не зареєстровані кандидатами у народні депутати України. Закликаємо потенційних кандидатів та представників політичних партій дотримуватись Закону під час виборчого процесу», - зазначила координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборам у Вінницькій області.

Як раніше повідомляла ОПОРА, під час святкування останнього дзвінка в школах та з нагоди Дня захисту дітей політичні діячі значно підвищили свою активність, вітаючи дітей зі святами та даруючи подарунки.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)