У червні 60 депутатів пропустили більше 30% голосувань у парламенті, з них 25 – депутати фракції «Слуга народу», 9 – позафракційні, 8 – «Батьківщина», 7 – «Опозиційна платформа – За життя», 4 – «Голос», 4 – «Європейська Солідарність», 3 – «За майбутнє». 

Відповідно до ухвалених у жовтні 2019 року парламентом змін до законодавства тепер відвідуваність народними депутатами пленарних засідань вимірюється участю їх у голосуваннях. Тобто, якщо депутат не голосує, то він не присутній на засіданнях. Обранцям, які пропустили більше 30% голосувань, не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням ними депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць. Таке рішення по депутатах мають прийняти у Комітеті з питань Регламенту депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. Сума цих коштів дорівнює розміру місячної заробітної плати народного депутата і не підлягає оподаткуванню. 

Відповідно до Постанови про фінансове забезпечення народних депутатів України посадовий оклад одного народного обранця коливається від 10 до 12 прожиткових мінімумів (від 20 270 гривень до 24 324 гривень у 2020 році). Зарплата депутата, крім посадового окладу, включає ще надбавки та доплати (для депутатів, які мають науковий ступінь або почесне звання).

100% голосувань пропустили 3 депутати: Віктор Балога («За майбутнє»), Святослав Вакарчук (позафракційний) та Юрій Мисягін («Слуга народу»). 

Протягом червня у парламенті відбулось 391 голосування та 164 683 натискань на кнопку системи «Рада». Найчастіше народні депутати притримувались позиції «за» під час голосувань, що складає 45,1% від усіх натискань на кнопку. «утримувалися» депутати у 29,2% випадків, голосували «проти» – 2,6%. У 12,4% випадків депутати були відсутні, а в 10,7% – не голосували. 

Найбільше «за» голосують народні депутати з групи «Довіра» (53,9%), на другому місці – «Слуга народу» (50,4%), на третьому – ВО «Батьківщина» (50,1%). Найменше кнопку «за» натискають у «Опозиційній платформі – За життя» (30,7%). 

Найбільше «проти» голосує «Опозиційна платформа – За життя» (6,4%) та «Голос» (4,9%). Найменше кнопку «проти» натискають  у фракції «Батьківщина» (0,8%).

Найбільше утримуються при голосуваннях «ЄС» (40%) та «Голос» (37,4%). Найменше – депутати з групи «Довіра» (18,3%).