Центр політико-правових реформ та Громадянська мережа ОПОРА запрошують долучитися до презентації та обговорення Білої книги підготовки та проведення повоєнних виборів (частина І), що відбудеться 25 січня у змішаному форматі. 

У відповідь на масштабні наслідки, спричинені агресивною війною Російської Федерації проти України Центр політико-правових реформ та Громадянська мережа ОПОРА розпочали ініціативу відкритого та публічного обговорення викликів та напрацювання рішень, що постануть перед Україною у сфері виборів та референдумів у післявоєнний період. Під час заходу буде презентовано план дій щодо вирішення проблемних питань проведення повоєнних виборів та озвучені рекомендації для залучених до виборчого процесу сторін. Серед іншого, рекомендації міститимуть перелік запропонованих рішень до найбільш актуальних проблем, якi мають бути вирішені до оголошення виборчого процесу, — з аргументацією щодо необхідного часового проміжку для їхньої реалізації. 

Дата та час проведення обговорення: 25 січня, 14:00 – 18:00.

Формат роботи: гібридний (офлайн та онлайн zoom – конференція).

До участі в заході запрошуються народні депутати України, представники органів влади, вітчизняних і міжнародних організацій та інституцій, науковці та експерти.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1WqSb3DchQfUsDoRrEzyay_1BppgaGE62IBp93OoV3SE/edit

Робочі мови: українська, англійська.

З Програмою заходу можна ознайомитися за посиланням: bit.ly/3U1D9Xl