У березні у Волинській області було зафіксовано активну діяльність лише двох благодійних фондів. Йдеться про Благодійний Фонд бізнес-партнера кандидата у Президенти Олександра Шевченка («УКРОП») Ігоря Палиці «Тільки разом» та Благодійний фонд нардепа Ігоря Гузя «Прибужжя». Інформацію про роботу благодійних фондів отримали представники ОПОРИ у результаті моніторингу.

Найінтенсивнішою була діяльність Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у виборчому окрузі № 22. Діяльність іншого благодійного фонду – Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» - у виборчому окрузі № 19. Так, протягом березня було виявлено 9 фактів надання допомоги організаціям та мешканцям різних громад від імені цих благодійних фондів.

1 березня подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» отримав Володимир-Волинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ліцей» – сучасний кольоровий принтер. Ініціатором звернення був учнівський президент школи Богдан Корецький. На офіційному сайті фонду йшлося про те, що «розуміючи, що принтер вкрай необхідний при підготовці рефератів, юнак згуртував педагогів, які підтримали ідею звернутися до Фонду. Підготували звернення, зібрали необхідні документи і отримали подарунок». 

У цей же день у Луцьку відбулось відкриття виставки фоторобіт, яка презентує творчий звіт членів Волинського осередку Національної спілки фотохудожників України та фотоклубу «Луцьк». Дійство проходило в Галереї мистецтв Національної спілки художників України. Участь у заході взяли 11 митців.  Виставка була організована за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

2 березня на офіційній сторінці народного депутат України Ірини Констанкевич з'явилось повідомлення про те, що під час свого візиту в смт Олика Ківерцівського району нардеп передала збірки про Олику та Радзивілів до шкільної бібліотеки, а також ще цілий набір книг. У новині також зазначено, що «дирекція школи та представники батьківського комітету подякували за літературу і проект «Нові можливості», який у школі реалізували за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

6 березня представники Благодійного Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» подарували ширму для ДНЗ с. Покащів Ківерцівського району. Такий подарунок дошкільний заклад отримав після звернення до Фонду.

9 березня, на наступний день після того, як у м. Володимир-Волинський відбувся конкурс краси «Княжна Володимира-2019», у хабі «Creative Studio» зібрали прес-конференцію за участю організаторів конкурсу та учасниць. Під час прес-конференції організатори конкурсу наголошували, що головний приз – 10 тис. грн – надали благодійники, а саме Благодійний Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя».

10 березня у Луцьку завершився турнір з міні-футболу серед юнаків 2007-2008 р. н., який підтримав Благодійний Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Представник Фонду Дмитро Піддубний привітав переможців і вручив брендовані футбольні м’ячі від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».  

Крім того, з 11 по 14 березня луцькі школярі 5–7 класів змагалися за Кубок Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» з міні-футболу. Представник Фонду Дмитро Піддубний привітав призерів та вручив подарунки. Усі команди-учасники отримали брендовані футбольні м’ячі з логотипом Фонду.

20 березня 2019 року на офіційному сайті партії «УКРОП» було виявлено допис про те, що завдяки співпраці з фондом «Тільки разом» в сільській школі с. Борисковичі Горохівського району з'явилися нові дошки та проектор. Тут зазначається, що «з допомогою фонду в школі І-ІІ ст. села Борисковичі Горохівського району завдяки ініціативним батькам та вчителям з’явилися нові дошки та проектор». 

22 березня на офіційній сторінці нардепа Ігоря Гузя у Facebook з’явився допис про те, що на території Іваничівського ліцею № 2 імені Юрія Лелюкова відтепер функціонує велопарковка на 13 місць. Проект реалізували за фінансової підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та ініціативи народного депутата Ігоря Гузя.

Зауважимо, що і народний депутат України Ірина Констанкевич і Голова Волинської обласної ради, президент фонду «Тільки разом» Ігор Палиця публічно заявили про підтримку кандидата у Президенти, однопартійця Олександра Шевченка.

Довідково:

Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)