Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати по округу №184 Сергія Анатолійовича Козиря, який був ймовірним «двійником» кандидата у нардепи, голови Херсонської облдержадміністрації Сергія Козиря.

Відповідне рішення ухвалено 8 жовтня під час засідання Комісії.

Про кандидата відомо, що він працює кочегаром в Ізмайлівській ЗОШ Кіровоградської області, народився 8 жовтня 1982 року, проживає в селі Ізмайлівка Олександрійського району Кіровоградської області, має загальну середню освіту,  безпартійний, самовисування.

Відповідно до декларації, володіє земельною ділянкою площею 38 338  кв. м у населеному пункті Петрове, Кіровоградської області. Дружина володіє земельною ділянкою 53 900 кв. м у населеному пункті Ізмаїлівка Кіровоградської області.

Доход за основним місцем роботи за 2020 рік склав 37 600 грн. Дохід дружини за 2020 рік склав 54 002 грн від Олександрійської районної державної лікарні ветеринарної медицини. 

ЦВК зареєструвала кандидата 1 жовтня, активності в окрузі не здійснював.  

За фактом його реєстрації поліція у Херсонській області розпочала кримінальне провадження щодо перешкоджання здійсненню виборчого права на проміжних виборах народного депутата на окрузі №184 відносно голови ОДА Сергія Козиря. 

Нагадаємо, що кандидати до 18 жовтня можуть звернутись до Центральної виборчої комісії з заявою про відмову від балотування.