На Донеччині дільнична виборча комісія №140379, склад якої було сформовано сьогодні о 14:00, вже розпочала свою роботу. Станом на 16:30 поки ніхто із виборців не проголосував.  

За інформацією спостерігачів ОПОРИ, ДВК №140379 у 60-му окрузі відкрилась станом на 16:00. За півгодини її роботи, поки ніхто із виборців не проголосував.

Нагадаємо, що вранці ДВК на Донеччині не відкрилась, бо її члени висунули специфічні вимоги до ОВК щодо сплати за їхню роботу додаткових 27 тисяч гривень.

Відзначимо, що у першому турі на цій дільниці загалом проголосувало 4 виборці. 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Громадське спостереження за виборами Президента України на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює ГО «Точка доступу» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.