Opora

Понад вісім годин тривав процес прийому протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів.

мвк рвк

Найпершою, близько о пів на шосту ранку, міськвиборчом прийняв протокол Довгинцівської районної в місті виборчої комісії.

Ще одну РВК, Центрально-Міську, яка приїхала після Довгинцівської, міська виборча комісія відправила на уточнення одного з протоколів – ДВК №121744.

Згодом, приблизно з о пів на восьму й до 9.00 міська виборча комісія прийняла протоколи від Дзержинської, Інгулецької й Жовтневої РВК, а також від Центрально-Міської, яка повернулась з уточненим протоколом.

Ще одну РВК, Тернівську, міськвиборчком відправив шукати один з протоколів, відсутність якого виявили при прийомі виборчих документів. За словами голови Тернівської РВК протокол начебто забули на РВК, тож комісія змушена була за ним повертатись.

Завершили прийом протоколів в МВК близько 13.30, прийнявши протоколи від Саксаганської РВК та Тернівської, що приїхала на МВК уже з протоколом, якого не вистачало.

Крім того, в ході прийому протоколів, МВК встигла розглянути деякі скарги, які надійшли до комісії. Зокрема, скарги по фактах незаконної агітації та організованого підвезення виборців на дільниці.

 

За коментарями звертайтеся:
Андрій Токарський, 38 063 617 96 93, 38 067 913 15 05
координатор громадського спостереження за позачерговими виборами міського голови м. Кривий Ріг
(#вибори16; #elect_ua; #opora; #опора; #кривийріг; #kryvyjrih)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за позачерговими виборами міського голови міста Кривий Ріг, які відбудуться 27 березня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 6 лютого, у місті працює команда з 5 спостерігачів, до яких у день голосування приєднається група короткотермінових спостерігачів, що дозволить забезпечити присутність представників ОПОРИ на третині виборчих дільниць Кривого Рогу.

facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018