У Дніпропетровській обласній територіальній виборчій комісії замін у жовтні не було, натомість у більшості ТВК області відбувалися заміни, в тому числі керівного складу комісій. Найбільше замін у партій «За майбутнє» та «Голос». 

Дніпровський район

У Дніпровській міській ТВК 4 жовтня замінили членів комісії від партії «Голос»: Євгена Текут’єва на Святослава Крутоуса, Олену Текут’єву на Івана Погорелого. 

Дніпровська районна територіальна виборча комісія 15 жовтня замінила голову Віталія Вишинського на Олександра Александрова («За майбутнє»). А 19 жовтня - 3 членів комісії від партій «Патріоти Волині», «Солідарність жінок України», ВО «Батьківщина». 

Криворізький район

13 жовтня відбулися дві заміни у Криворізькій міській територіальній виборчій комісії: Світлану Козякову замінили на Марину Буру («За майбутнє»), Олександра Курмаза на Дениса Лук’янова («За майбутнє»).  

У Криворізькій районній територіальній виборчій комісії протягом жовтня відбулася заміна члена комісії від партії «За майбутнє».  

21 жовтня в Новопільській сільській ТВК була замінена голова комісії Людмила Сіренко на Олену Повалій («Час змін»), а також два члени комісії від партії «Опозиційна платформа – За життя». В Новолатівській сільській ТВК був замінений член комісії від партії «Опозиційна платформа – За життя». В Широківській сільській ТВК відбулась заміна члена комісії від партії «Соціальна реконструкція». В Нивотрудівській сільській ТВК було 2 заміни членів комісії від ВО «Батьківщина». В Широківській селищній ТВК замінили секретаря від партії «Європейська солідарність», в Гречаноподівській сільській ТВК – секретаря від партії «Слуга Народу». В Глеюватській сільській ТВК були замінені три члени комісії від «Європейської солідарності».

Камя’нський район

У  Камя’нській міській ТВК замін серед членів ТВК у жовтні не було. У Дніпровській районній в місті  Кам’янське ТВК відбулася заміна члена комісії від «Партії Регіонів», у Заводській районній в місті Кам’янське ТВК замінили членів комісії від «Партії Регіонів» та «Європейської солідарності».

У Верхівцевській міській ТВК відбулася заміна члена комісії від партії «За майбутнє». У Верхньодніпровській міській ТВК відбулися 3 заміни членів комісії від партій «За майбутнє», «Голос», «Слуга Народу». 

В Жовтоводській міській ТВК протягом жовтня відбулося 4 заміни: голова комісії («Голос»), секретар комісії («Блок Вілкула «Українська перспектива»), 2 члени комісії від партії «Європейська солідарність». 

Новомосковський район

У Новомосковській міській ТВК протягом жовтня відбулося 5 змін: по 2 від ВО «Батьківщина» та «Голос», одна від партії «За майбутнє». Зі складу комісії виключено представників від партій «Соціалісти» та «Лібертаріанська партія 5.10» через невідвідування засідань.  

У Новомосковській районній ТВК було 2 заміни від партій «За майбутнє» та «Європейська солідарність». 

Павлоградський район

У Павлоградській міській ТВК відбулася одна заміна члена комісії від партії «Голос». У Павлоградській районній ТВК – 3 заміни («Голос», «Команда Дніпра», ВО «Батьківщина»). Після заміни представники партії «Голос» так і не з’явилися на засідання до жодної комісії. 

Синельниківський район

У Синельниківській міській територіальній виборчій комісії Синельниківського району 15 жовтня відбулися 2 заміни членів ТВК від партії «Голос». У Першотравенській міській ТВК також були замінені два члени комісії від «Голосу» та один від партії «За майбутнє». 

Нікопольський район

Голова Нікопольської міської ТВК Вікторія Калюжина була замінена на Уляну Фоменко («Опозиційна платформа – За життя»), членкиню комісії Марину Виноградову замінили на Марину Чорну («Опозиційна платформа – За життя»). 

Відповідно до ч. 4 ст. 208 Виборчого кодексу повноваження члена відповідної територіальної, дільничної виборчої комісії припиняються достроково, в тому числі і у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. Подання про заміну члена виборчої комісії вноситься суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії, на паперових носіях та в електронному вигляді до відповідної виборчої комісії за формою, затвердженою Центральною виборчою комісією. До подання додаються документи, передбачені  частиною дев’ятою  статті 203,  частиною четвертою  статті 204 Виборчого кодексу. Зазначене подання під час виборчого процесу, а також у період з моменту формування складу територіальних виборчих комісій до початку виборчого процесу чергових місцевих виборів підлягає обов’язковому розгляду у п’ятиденний строк, але не пізніше останнього дня перед днем голосування, а поза межами виборчого процесу - у місячний строк з дня надходження.

 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.