Біля входу на виборчу дільницю 230750 Мелітополя в СОШ 15 сталася бійка між кандидатами в депутати міськоі ради Романом Дудником (ВО "Батьківщина) та Анатолієм Демьяненком (" Обьєднання Самопоміч").

На місце виїхав спостерігач ОПОРИ.

Представник ВО "Батьківщина", яка знаходилася на дільниці та стала свідком бійки,  повідомила, що вона не знає про що кандидати розмовляли, але після цього Анатолій Демьяненко накинувся з кулаками на Романа Дудника, завдав йому сильного удару в грудну клітину і виламав палець. На місце викликали предствників правоохоронних органів, але вони ситуацію коментувати відмовились.

Голова комісії Наталя Шилагіна повідомила, що про ситуацію вона дізналась, коли уже викликали міліцію і хто винуватий вона не знає. На данний момент Романа Дудника забрала швидка допомога, йому роблять рентген та накладають пов’язку на руку. Анатолій Демяненко дає пояснення у міському відділку міліціі.

За коментарями звертайтеся:
 
Дмитро Арабаджиєв
Координатор виборчих програм
у Запорізькій області
380667404236
Катерина Коротченко,
Прес-секретар
380505006577
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.