9 жовтня в селищі Підволочиськ, Тернопільської області, спостерігач від Громадянської мережі ОПОРА зафіскував факти пошкодження білборду кандидата на посаду селищного голови Анатолія Сівчука та вивіски Підволочиської районної організації політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка».

За інформацією спостерігача, білборд кандидата на посаду селищного голови Анатолія Сівчука, який розташований при виїзді з Підволочиська в напрямку м. Волочиськ, був залитий червоно фарбою, а також була здерта частина зображення і нанесено написи чорного кольору.

Pidvolochysk kandydat

На центральній вулиці селища Підволочиськ, перед входом до офісу місцевого осередку політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», було зірвано частину вивіски цієї організації. Як повідомив Булко Владислав Петрович, заступник начальника районного відділу міліції, голова Підволочиської районної організації «РПОЛ» - Телевко Ярослав Ігорович, написав відповідну заяву у зв’язку з пошкодженням вивіски.

Pidvolochysk RPOL

Зазначимо, що відповідно до ч. 1-3 ст. 157 Кримінального Кодексу України за перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу із знищенням чи пошкодженням майна караються обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.