Сьогодні, 25 червня, спостерігач ОПОРИ зафіксувала у Калуші одразу кілька білбордів із зображенням кандидата у народні депутати по округу №85, висуванця від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сергія Насалика, залитих фарбою.

psuvannia nasalyk

psuvannia nasalyk2

psuvannia nasalyk3

«Якщо правоохоронним органам вдасться встановити осіб, які пошкодили агітаційні матеріали, то за таку витівку їм може загрожуватиме як адміністративна, так і кримінальна відповідальність, - коментує координатор громадянської мережі ОПОРА на Івано-Франківщині. - Якщо правоохоронні органи кваліфікуватимуть це порушення як хуліганство, то порушникам загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб. Крім адміністративної відповідальності, порушнику, у випадку судового рішення, загрожує також відшкодування завданих збитків. Якщо ж правоохоронні органи кваліфікуватимуть це порушення як перешкоджання здійсненню виборчого права у поєднанні зі знищенням чи пошкодженням майна, то відповідно що частини 2 статті 157 Кримінального кодексу України порушникам може загрожувати покарання у вигляді обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк».

 

За коментарями звертайтеся:

email: [email protected]

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори16; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за проміжними виборами до Верховної Ради 2016 року, які відбудуться 17 липня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.