Депутат Одеської облради В'ячеслав Страшилін заявив на сесії, що йому погрожує однопартієць, аби він зняв свою кандидатуру. Як повідомив політик, з 5 серпня до нього надходять телефонні та усні погрози з вимогою відмовитися від балотування до Верховної Ради України


«В мене залишився запис частини розмови зі мною. Все записано і зберігається», - заявив В'ячеслав Страшилін.


Більш того, депутат повідомив, що за цими фактами він звернувся в прокуратуру Одеської області, щоб там дали оцінки діям цих осіб.


«Якщо до мене будуть застосовані фізичні заходи впливу, то знайте, що все це відбувається з команди Юрія Крука», - заявив політик.


В'ячеслав Страшилін (депутат Одеської облради від Партії Регіонів) балотується по 143 виборчому округу (центр - в Ізмаїлі). Причому, політик заявив місцевим журналістам, що основною причиною його участі у виборах є звільнення Ізмаїла від іншого регіонала - народного депутата Юрія Крука, який також балотується по цьому округу і висунутий Партією Регіонів.

Слід також сказати, що в цьому окрузі самовисуванцем, як і В’ячеслав Страшилін, балотується ще один відомий у місті регіонал - Володимир Боделан. Таким чином, боротьба в цьому окрузі буде запеклою.


Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.