Наприкінці липня 2012 р. мешканці трьох населених пунктів АР Крим, а саме смт. Красногвардійське, с. Переможне та с. Кримка Джанкойського району отримали державні акти на право власності земельними наділами. Цю інформацію підтверджує й офіційний сайт Кримської республіканської організації Партії Регіонів.

Відмінною рисою події став той факт, що державні акти на право власності земельними наділами кримчани отримали не через державних службовців, а від народного депутата України Олени Нетецької, яка балотуватиметься по округу №3 (м. Джанкой, Джанкойський і Красногвардійський райони).

Фото з сайту http://regioncrimea.org/2012/07/27/selchanam-vruchili-prava-na-zemlyu/

Під час вручення актів депутат наголосила, що дана ініціатива є протидією бюрократичної тяганини: «Олена Нетецька не тільки прискорила процес оформлення документів, а й організувала їх видачу за місцем проживання кримчан».

За повідомленням офіційного сайту Кримської республіканської організації Партії Регіонів, у заході також взяли участь представники місцевої влади Красногвардійського селищної ради та Джанкойської райдержадміністрації. Вони подякували Олені Нетецькій за підтримку, увагу та реальну допомогу у вирішенні цієї проблеми.

За коментарями звертайтесь:
Максим Міхальков,
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА в АР Крим
0662698365
 
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічний перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти