Yurcz_mol_2

Деякі потенційні кандидати дарують продуктові набори «просто так», інші маскують їх під лотереї, а деякі під дегустації та анкетування.

Так, депутат Вінницької обласної ради від Народної партії Микола Юрчишин (заступник директора агропромислового підприємства «Візит») та його брат – депутат Хмільницької районної ради від тієї ж партії Петро Юрчишин (директор цього ж агропідприємства) пропонують громадянам в окрузі №13 «продегустувати молочну продукцію та висловити свою думку».

Yurcz_moL_1

Для того, щоб роздача сирів та масла не була прямим підкупом виборців, до продуктового набору додається «анкета споживача», у якій споживачам пропонують висловити свої зауваження і пропозиції та віднести анкету у районну або сільську раду.

Як уже повідомляла Громадянська мережа ОПОРА, 28 червня керівник агропромислового підприємства «Візит» Петро Юрчишин подарував переможцям дитячого музичного фестивалю в м. Калинівка 10 музичних центрів.

Anketa_moloko111

 

 

 

Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.