Громадянська мережа ОПОРА у листопаді 2022 року провела велике унікальне дослідження серед українців, які приїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року. Наразі кількість українських біженців від війни саме у цій країні є найбільшою. В умовах, коли так багато громадян за кордоном, нам потрібно вивчати їх поведінку, мотиви, канали комунікації, щоб не втратити зв’язок та вчасно надавати їм важливу інформацію просвітницького спрямування.

Як українські біженці у Польщі споживають новини? Які канали інформації для цього використовують? Кому найбільше довіряють? Чи залишаються вони залученими до суспільно-політичного життя України? Чи планують брати участь в перших повоєнних виборах?

Щоденникові дослідження та глибинні інтерв’ю, проведені за аналітичними напрацюваннями і на замовлення ОПОРИ, дадуть розуміння основних трендів медіаспоживання українців у Польщі. Виконавцями польової частини дослідження стали представники Київського міжнародного інституту соціології.

Спікери:

  • Ольга Айвазовська, Голова правління Громадянської мережі ОПОРА;
  • Роберт Лорян, аналітик даних Громадянської мережі ОПОРА;
  • Наталія Панченко, голова правління Stand with Ukraine foundation, лідерка громадської ініціативи «Євромайдан-Варшава».

Захід відбудеться 12 січня об 11:00 в онлайн-форматі на Facebook-сторінці та YouTube-каналі ОПОРИ.

Також трансляція відбуватиметься на фейсбук-сторінках «Інтерньюз-Україна», «Детектор медіа», «IFES Україна», «Дзеркало тижня».

Посилання на онлайн-подію у фейсбуку: https://www.facebook.com/events/1514068982447035 

Ця ініціатива реалізується Громадянською мережею ОПОРА за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, висловлені під час заходу, належать ОПОРІ і не обов’язково відображають погляди Міністерства міжнародних справ Канади чи Уряду Канади, та Уряду Великої Британії.