На перших виборах до Баранинської сільської ради об'єднаної територіальній громади балотуються 103 чоловіка та 51 жінка. Такими є результати аналізу Громадянської мережі ОПОРА гендерного складу кандидатів у депутати, висунутих місцевими організаціями політичних партій.

Так, серед 98 кандидатів, які балотуються від десяти політичних сил, 35 кандидатів – це жінки і 63 кандидати – чоловіки.

Найбільш незбалансованим за гендерною ознакою є список партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість», де усі вісім кандидатів  у депутати – це чоловіки. 

Радикальна партія Олега Ляшка висунула 13 кандидатів у депутати, з яких вісім кандидатів – це жінки, п’ять кандидатів – чоловіки.

Кандидатами у депутати від партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» є 10 жінок та 16 чоловіків.

Крім цього, Баранинська сільська виборча комісія зареєструвала від ВО «Батьківщина» – 10 жінок та 14 чоловіків, від партії «Наш край» – три жінки та сім чоловіків, від партії «Єдиний Центр» - одну жінку та п’ять чоловіків, від Об’єднання «Самопоміч» – одну жінку та чотири чоловіка, від Аграрної партії України – одну жінку та двох чоловіків, від партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» – одну жінку та одного чоловіка. Один висуванець-чоловік балотується від партії «За життя».

Серед 56 кандидатів у депутати, які балотуються шляхом самовисування, зареєстровано 16 жінок та 40 чоловіків. Водночас, за посаду сільського голови Баранинської об’єднаної територіальної громади змагатимуться троє чоловіків та одна жінка.

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів(044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.