У Баранинській сільській виборчій комісії  змінився склад: партія «Наш Край» провела заміну одного із членів виборчої комісії та член виборчої комісії від політичної партії «Народний Фронт» відмовилася від виконання покладених обов’язків.   

15 вересня Ужгородська районна виборча комісія утворила Баранинську сільську виборчу комісію у максимально допустимому складі 18 членів, з яких 16 членів прийняли присягу. На засіданні новоствореної виборчої комісії не з’явилися двоє членів комісії і, відповідно, не склали присяги: представники партії «Народний фронт» та політичної сили «Наш край».

25 вересня Ужгородська районна виборча комісія прийняла Постанову №3  про звільнення члена виборчої комісії Ольгу Пеху, делеговану партією «Народний фронт», від обов’язків у виборчій комісії, оскільки вона самостійно відмовилася від роботи. За словами заступниці голови районної комісії Любові Боровицької, довірена особа від партії не подавала іншого члена ТВК на заміну.

3 жовтня Ужгородська районна виборча комісія на своєму засіданні прийняла рішення про заміну членів Баранинської сільської виборчої комісії, делегованих політичною партією «Наш Край» - Павла Пастора комісія замінила на Валерія Шалаху, який склав присягу 5 жовтня.  

Нагадаємо, відповідно до частини 1 статті 22 Закону України «Про місцеві вибори», склад територіальної виборчої комісії формується за поданнями зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій партій у кількості не менше 9 і не більше 18 осіб.

Згідно з частиною 4 статті 29 Закону України "Про місцеві вибори" подання про заміну члена виборчої комісії вноситься суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. Згідно з частиною 7 цієї ж статті рішення про дострокове припинення повноважень члена виборчої комісії у зв’язку з внесенням подання про його заміну приймається одночасно з рішенням про включення до складу відповідної виборчої комісії іншого представника від того самого суб’єкта подання із одночасним призначенням цієї особи на відповідну посаду в комісії, яку займав член комісії, повноваження якого достроково припинені.

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.