Opora

У понеділок, 6 березня, у загальноосвітній школі № 128 активісти Громадянської мережі ОПОРА провели тематичний урок, спрямований на закріплення знань та навичок учнів щодо питань енергозбереження.

На початку заходу волонтери продемонстрували школярам мультиплікаційний фільм. Його сюжет знайомить малечу з проблемами навколишнього середовища, які виникають в результаті використання ламп розжарювання.

«Оскільки ми вже не вперше зустрічаємося з учнями початкових класів ЗОШ № 128, організований конкурс малюнків-емблем з енергозбереження та енергоефективності став своєрідним підсумком отриманих знань та набутих корисних звичок», – зазначив місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

07 03 17 03

Виконуючи творче завдання, малюки розповідали волонтерам, яким чином вони щодня допомагають дорослим берегти енергію. Вдома діти слідкують за тим, щоб вчасно вимикати електроприлади та зарядні пристрої, щоб комп’ютерна техніка не залишалась у режимі сну. Звертають увагу батьків на марне споживання води та газу.

Учасники заходу були дуже старанними, тому визначення кращих стало важким завданням для вчителів та громадських активістів. Після тривалих обговорень головним переможцем визнали Софію Гузєєву. Нагородою для неї стали еко-сумка та LED-лампа. Інші учасники також отримали заохочувальні призи.

За коментарями звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Вадим Головченко
тел.: +38 067 850 65 92

 

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015