Opora

Повідомлення з прямим та непрямим закликом голосувати за того чи іншого кандидати отримали на свої телефони мешканці Кривого Рогу.

Зокрема, один з виборців продемонстрував спостерігачу ОПОРИ отримане з незнайомого номера СМС-повідомлення з закликом підтримати кандидата на посаду міського голови Ігоря Левицького.

смс1 фото

Також на телефон спостегігача на одній з ДВК надійшло СМС-повідомлення з закликом проголосувати «за мир и стабильность» й гаслом «Выберем мэра в первом туре».

смс2 фото

Нагадаємо, що згідно з ст. 212-10 Кодексу про адміністративні правопорушення, проведення передвиборчої агітації поза строками, встановленими законом, - тягне за собою накладання штрафу: для громадян – від 30 до 50, для посадових осіб – від 50 до 80 неоподаткованих мінімумів.

 

За коментарями звертайтеся:

Андрій Токарський, 38 063 617 96 93, 38 067 913 15 05

координатор громадського спостереження за позачерговими виборами міського голови м. Кривий Ріг

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори16; #elect_ua; #opora; #опора; #кривийріг; #kryvyjrih)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за позачерговими виборами міського голови міста Кривий Ріг, які відбудуться 27 березня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 6 лютого, у місті працює команда з 5 спостерігачів, до яких у день голосування приєднається група короткотермінових спостерігачів, що дозволить забезпечити присутність представників ОПОРИ на третині виборчих дільниць Кривого Рогу.

Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015