В Кривому Розі невідомі скоїли напад на офіс політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Спостерігачі ОПОРИ побували на місці події. Поліція встановлює обставини справи.

14 червня близько 11:00 на офіс політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» було скоєно напад. Як з’ясували спостерігачі, невідомі особи в масках пошкодили стіни офісу партії ззовні і всередині написами, також спостерігачка ОПОРИ побачила всередині приміщення пошкоджену оргтехніку та працівницю офісу з перев’язаною рукою.

Вадим Віншель, керівник Криворізького осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» прокоментував подію спостерігачці ОПОРИ: «Поліція проводить розслідування. Я можу констатувати лише факт. Було кілька людей, багато з них були у футболках з розпізнавальними знаками «Нацкорпус». Людей, які вчинили напад я не знаю. Більшість з них були з закритими обличчями».

У свою чергу Вадим Іващенко, представник Національного корпусу в Кривому Розі розповів спостерігачці ОПОРИ, що «нападом це важко назвати. Те, що написано на Першому міському, то майже все не правда. Ніхто нікого не бив, офісну техніку не руйнував, тому що її там не було. Моніторів ніхто не трощив. Знаєте, я теж можу замотати руку і сказати, що там травма. Ніхто жінок і пальцем не чіпав».

На питання спостерігачки ОПОРИ, чи ви підтверджуєте той факт, що це були представники Національного корпусу, Вадим Іващенко заявив: «Це були невідомі патріоти».

За повідомленням заявників, поліція наразі зареєструвала подію в журналі єдиного обліку. Встановлюються обставини справи та особи, причетні до правопорушення.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Дніпропетровській області
тел.: 067 850 65 92
Юлія Лисенко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області
тел.: 050 100 88 91

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)