За результатами паралельного підрахунку голосів, який у день голосування на виборах Президента України 31 березня 2019 року провела Громадянська мережа ОПОРА, у другий тур виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Їхні показники складають 30,1% та 15,7% при похибці 0,7%.

ОПОРА направила 1304 навчених та акредитованих спостерігачів ППГ до репрезентативної довільно обраної вибірки виборчих дільниць в усіх областях, які взяли участь у президентських виборах.

Базуючись на звітах від 1296 з 1304 спостерігачів, ОПОРА може заявити з 95% впевненістю – коли ЦВК оголосить остаточні результати Президентських виборів, вони можуть бути такими:

Кандидат

Результат

Похибка

Володимир Зеленський

30,1%

0,7%

Петро Порошенко 

15,7%

0,7%

Юлія Тимошенко

13,3%

0,4%

Юрій Бойко

11,5%

0,7%

Анатолій Гриценко

6,8%

0,4%

Ігор Смешко

5,9%

0,3%

Олег Ляшко

5,5%

0,3%

Олександр Вілкул

4,1%

0,3%

Юрій Тимошенко

0,6%

0,1%

Сума голосів за всіх інших кандидатів

5,1%

0,4%

Кількість недійсних бюлетенів

1,3%

0,1%

1296 із 1304, 99,4% виборчих дільниць з 836047 голосів

Паралельний підрахунок голосів (ППГ) є ефективним методом, який застосовують незалежні громадські спостерігачі для систематичної оцінки голосування в день виборів, включаючи підрахунок результатів на виборчих дільницях. ППГ дає можливість незалежно перевірити офіційні результати, оголошені Центральною виборчою комісією (ЦВК). ППГ здійснюється на основі звітів спеціально підготованих спостерігачів, які оцінюють якість процесу на виборчих дільницях. На відміну від екзит-полів, ППГ не включає опитування громадян щодо здійсненого ними вибору. При ППГ відбувається підрахунок фактичної кількості голосів, відданих виборчій дільниці, яка включена до моніторингу. Цей метод успішно використовується громадськими організаціями для оцінки процесу голосування в день виборів у багатьох країнах світу, включаючи Болгарію, Румунію та Грузію.

Голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська дала загальну оцінку дню голосування. «Загалом, підводячи підсумки, ми констатуємо те, що вибори Президента України відбулися в конкурентний спосіб, коли боротьба між кандидатами переважно відбувалася в межах чинного законодавства з дотриманням базових міжнародних стандартів організації демократичного конкурентного вільного виборчого процесу з метою подальшого чесного підрахунку голосів виборців. Незважаючи на поляризацію медіа і політизацію окремих органів місцевого самоврядування й державної влади на місцях, в жодного суб’єкта виборчого процесу не було монополії на здійснення комунікації з виборцями. Що також підтверджується і фактами належного реагування органами правопорядку на інформацію про виборчі порушення, а також, на нашу думку, вперше позитивної тенденції попередження правопорушень, які могли би мати місце, якби суспільство не отримало інформації про підготовку тих чи інших фактів потенційних зловживань, які не були реалізовані в повній мірі», – розповіла Ольга Айвазовська.

Аналітик Громадянської мережі ОПОРА Олександр Неберикут звернув увагу на кілька тенденцій, які стосуються загалом виборчого процесу й не проявилися в контексті дня голосування, але мали вплив на хід цієї виборчої кампанії. «Ці проблеми потребують подальшого законодавчого врегулювання, а також зміни підходів та практик з боку суб’єктів виборчого процесу, особливо в контексті наступних парламентських виборів. Очевидно, одним з ключових факторів є – фактор так званого бюджетного адміністративного ресурсу – мова йде і про фактичне виділення певних бюджетних коштів, наприклад, у межах різних програм, а також обіцянки певних благ за рахунок бюджетних коштів з боку кандидатів, наприклад, обіцянка підвищення якихось виплат. Так само проблематичним є розмежування офіційних функцій, які виконують посадові службові особи, та їхньої участі у виборчому процесі чи долучення до агітаційних заходів.  Третя тенденція – тіньовий характер фінансування виборчих кампаній», – підкресли він.

Варто зазначити, що ЦВК має 10 днів на встановлення та оголошення офіційних результатів і повторного голосування, день якого припадає на 21 квітня. Таким чином на здійснення процедури тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси в громадян може бути лише 5 днів – з моменту оголошення офіційних результатів до 15 квітня включно.

Із повним текстом заяви Громадянської мережі ОПОРА щодо попередніх результатів спостереження на виборах Президента України 31 березня 2019 року можна ознайомитись за посиланням.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За детальнішою інформацією звертайтесь:
044 591 44 44