Протягом останнього тижня січня в Чернігівській області активно агітували Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Валентин Наливайченко та Руслан Кошулинський.

Троє з них використали акцію пам'яті на відзначення 101 річниці бою під Крутами. Після заходу Юлія Тимошенко відвідала Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя, де вона як професор економічних наук провела «публічну лекцію» для 500 слухачів про розвиток держави та роль у ньому студентства.

4ernihiv 2018 02 03 Тymoshenko

Приїзд в обласний центр кандидатки не анонсувався, так само як  і звіт обласних депутатів від «Батьківщини». Перед заходом Юлія Тимошенко побувала на Центральному ринку Чернігова.

4ernihiv 2018 02 03 Тymoshenko2

Після участі в меморіальній акції під Крутами Олег Ляшко дорогою до Прилук безкоштовно підвозив людей так званим «ляшкобусом», пропонував їм їжу та воду. У місті завітав у гімназію № 5 та Центр науково-технічної творчості молоді. На зустрічах з педагогічними колективами та вихованцями закладів обіцяв переглянути бюджет та збільшити зарплати вчителям, повернути безкоштовне харчування для школярів.

4ernihiv 2018 02 03 Liashko

Пізно ввечері Олег Ляшко намагався зробити щеплення від кору в Прилуцькій міській лікарні, задля цього, за словами кандидата, «підняли на вуха кількох головних лікарів, головного інфекціоніста МОЗ та ще багатьох знайомих».

4ernihiv 2018 02 03 Liashko2

Валентин Наливайченко під час прес-конференціїпообіцяв допомогти постраждалим чернігівцям від повені по вулиці Декабристів.

4ernihiv 2018 02 03 Nalyvajchenko

Руслан Кошулинський на зустрічі зі своїми прихильниками  в Чернігові вперше після реєстрації презентував свою програму.  Також обговорив тему переходу московських парафій до ПЦУ з настоятелем прилуцького Собору Різдва Богородиці, отцем Віталієм та настоятелем ніжинського Храму Всіх Святих, військовим капеланом, отцем Сергієм.

4ernihiv 2018 02 03 Koshulynskiy

Нагадаємо, Петро Порошенко і Юлія Тимошенко є лідерами в агітаційній активності в січні – ОПОРА

За коментарями звертайтеся:

Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області

тел. 093 7656 931 

e-mail: vysikanetsn@gmail.com              

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)