Відповідно до постанови № 331 від 18 лютого 2019 р. Центральна виборча Комісія утворила 5 окружних виборчих комісій, які будуть працювати у територіальних округах Волинської області. До їх складу увійшло 179 представників від 37 кандидатів.

Центральна виборча Комісія 18 лютого утворила п’ять окружних виборчих комісій у Волинській області. До складу ОВК у виборчому окрузі № 19 увійшло 35 членів комісії. До складу ОВК у територіальних округах № 20-23 увійшло по 36 представників від кандидатів.

До складу кожної з п’яти волинських ОВК увійшли представники 34 кандидатів у Президенти України, зокрема: Романа Безсмертного, Юрія Бойка, Віктора Бондара, Олександра Вілкула, Микола Габера, Анатолія Гриценка, Олександра Данилюка, Юрія Дерев’янка, Василя Журавльова, Володимира Зеленського, Сергія Капліна, Іллі Киви, Віктора Кривенка, Руслана Кошулинського, Віталія Купрія, Юлії Литвиненко, Олега Ляшка, Олександра Мороза, Валентина Наливайченка, Романа Насірова, Андрія Новака, Сергія Носенка, Володимира Петрова, Петра Порошенка, Руслана Ригованова, Андрія Садового, Віталія Скоцика, Ігоря Смешка, Олександра Соловйова, Сергія Тарути, Юлії Тимошенко, Юрія Тимошенка, Ігоря Шевченка і Олександра Шевченка.

По 4 представники у 5 окружних виборчих комісіях на Волині отримали кандидати Ольга Богомолець та Сергій Кривонос. Разом з тим, лише один представник у комісії у Волинській області буде працювати за поданням кандидата Юрія Кармазіна.

Натомість, одразу сім кандидатів не мають жодного представника у окружних виборчих комісіях на Волині. Йдеться про кандидатів у Президенти: Геннадія Балашова, Інну Богословську, Олександра Ващенка, Дмитра Гнапа, Дмитра Добродомова, Аркадія Корнацького та Євгена Мураєва.

Разом з тим, ОПОРА проаналізувала і керівні склади окружних виборчих комісій на Волині. Посади голів у комісіях отримали представники Сергія Кривоноса (ТВО № 19), Андрія Садового (ТВО № 20), Віталія Купрія (№ 21), Ольги Богомолець (ТВО № 22), Іллі Киви (ТВО № 23). Посади заступників дісталися представникам: Руслана Ригованова (ТВО № 19), Миколи Габера (ТВО № 20), Ігоря Смешка (ТВО № 21), Романа Безсмертного (ТВО № 22) і Василя Журавльова (ТВО № 23). Посади секретарів отримали кандидати: Олександр Мороз (ТВО № 19), Руслан Кошулинський (ТВО № 20), Юлія Тимошенко (ТВО № 21), Володимир Петров (ТВО № 22) і Сергій Тарута (ТВО № 23).

Нагадаємо, що відповідно до частини 2 статті 23 Закону України «Про вибори Президента України» окружна виборча комісія утворюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за сорок днів до дня виборів у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії у кількості не менше дванадцяти осіб.

За коментарями звертайтеся:

Катерина Шарпата, координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Волинській області

(098) 278 82 90, volyn@opora.org.ua

Василина Боруцька, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області  

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)