На одній ДВК Донеччини троє невідомих чоловіків намагались перевірити за списком виборців тих, хто не проголосував. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

На ДВК №140055 (Бахмутський р-н, Званівська ОТГ, с. Верхньокам’янське) приходило спочатку два чоловіка, а пізніше  ще один з однаковим проханням – показати їм у списках виборців тих, хто ще не проголосував. Всі вони представлялися кандидатами у депутати до цієї ОТГ, проте своїх прізвищ не називали.

Дільнична комісія надавати такі дані відмовилася.

Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що у випадках спроби третіх осіб порушити вимоги виборчого законодавства, суб’єкти виборчого процесу мають повідомити про це правоохоронні органи з метою перевірки таких фактів.

Нагадаємо, цей інцидент стався у тій самій комісії, де зранку 10 виборцям були видані бюлетені без їхнього підпису в списку виборців, а голосування розпочалося із годинним запізненням.

Додамо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів - (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

За коментарями звертайтеся:

Анастасія Прокопенко, координаторка громадського спостереження за виборами в Донецькій області

тел.: 095 766 52 77

email: nastiona87@gmail.com

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.