У ВО №66 вже двічі відбулись заміни голови ОВК. Постановою ЦВК №2039 від 23.10.2014 новою головою призначено житомирянку Струкову Людмилу Володимирівну.

До своїх обов’язків нова голова приступила 24 жовтня, але присягу ще не склала. Попередня керуюча передала Людмилі Володимирівні всі необхідні документи та печатку. На разі голова очікує на членів комісії для передачі виборчих бюлетенів на дільниці. Днем заніше в ОВК відбулися зміни заступника голови.  Попередній і новий заступник від політичної партії «Народно-трудовий союз України».

Новопризначена голова ОВК каже: «Про заміну повідомили 23 жовтня ввечері після прийняття постанови. Мені офіційно зателефонували з ЦВК і попередили».  Голова не зазначила, яку політичну партію представляє, сказала: «обрана за поданням тієї, яка це подання направила до ЦВК».

Спостерігач ОПОРИ зазначає, що всі попередні голови і новообрана є від партії Наталії Королевської «Україна - вперед». Також наш постерігач зауважив: «Сьогодні до ОВК приїздили представники різних політичних сил, щоб познайомитись з новою головою. Деякі зазначали, що такі зміни є підставними, щоб сфальсифікувати вибори на користь певного кандидата».

Ірина Кирилович,

прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
у Житомирській області
 
За коментарями звертайтесь:
Жанна Чмут
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Житомирській обл
(067 410 19 67)
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.