У м. Вільногірську розповсюджують листівки з чорним піаром проти кандидата в депутати А.Кравченка. Колишній боєць АТО звинувачується у фашизмі.

10 жовтня жителі м. Вільногірська отримали у свої поштові скриньки листівки з чорним піаром проти Артема Кравченко, кандидата-самовисуванця по виборчому округу №34 (Центр: селище міського типу Царичанка. ОВО включає: міста Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський, Царичанський райони).

Chorni pr fashizm pravki

Судячи з усього агітаційна листівка, яку розповсюджував кандидат була пропущена через принтер і на зображення було нанесено надпис «Я фашист». А. Кравченко повідомив спостерігачеві ОПОРИ, що автори антиагітаційного матеріалу йому не відомі, та недоброзичливців серед конкурентів достатньо. 

Як раніше повідомляла ОПОРА А.Кравченко став єдиним кандидатом, якого центральна виборча комісія зареєструвала з лікарні. Через чисельні поранення, які кандидат отримав у зоні АТО, будучи бійцем батальйону «Дніпро-1», А.Кравченко не міг з’явитись у ЦВК особисто.

За коментарями звертайтеся:
Анна Дзюра – прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській обл.
+380969204820
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучається більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.