Зранку 22 липня автівка з членами дільничної виборчої комісії № 650051, які везли бюлетені до окружної виборчої комісії, потрапила в дорожньо-транспортну пригоду.  Про це повідомив спостерігач ОПОРИ, а також відділ комунікації поліції Херсонської області, яка зафіксувала даний факт. 

«Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди незначні тілесні ушкодження отримала працівниця поліції, члени ДВК не постраждали. Наразі бюлетені не пошкодженими передані членам окружної комісії», - повідомили на сайті поліції.

За словами спостерігача, бюлетені в ОВК приніс поліцейський та один член ДВК № 650051. Інші члени комісії, як повідомили спостерігачу, поїхали в лікарню. Через те, що коробка з виборчою документацією була пошкоджена, члени ОВК та ДВК вирішили її перекласти в іншу, на деяких документах була кров.

Поки що документи цієї ДВК не прийняли.

За коментарями звертайтеся:

Максим Єлігулашвілі, координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області

тел.: 066 62 44077

Громадянська мережа ОПОРА в Херсонській області

email: oporakherson2015@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)