У Вінниці шляхом підпалу пошкодили автомобіль кандидатки у народні депутати України по виборчому округу №12 Вікторії Галіцької (самовисування). На авто була розміщена агітація за кандидатку.

Відео з інформацією про підпал Вікторія Галіцька розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. «Сьогодні була спроба підпалу мого агітаційного бусу навпроти «Набережного кварталу». Він постійно там стояв. Люди взагалі вже нічого не бояться, палять ради перемоги, а тут житловий будинок. Ви не боялися, що він підірветься?…», - йдеться у відео.

Фото зі сторінки Вікторії Галіцької

За інформацією відділу комунікації Національної поліції у Вінницькій області, 19 липня до поліції надійшло повідомлення від однієї з кандидаток у народні депутати про пошкодження її автомобіля «Рено», який вона залишила на парковці на перехресті вулиць Чорновола – Київська.

Поліцією розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна).

Як розповів начальник Вінницького відділу поліції Сергій Синявський, під час огляду транспортного засобу попередньо встановлено, що автомобіль пошкодили шляхом підпалу. За цим фактом  відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до  ч.2 ст. 194 КК України  (умисне знищення або пошкодження майна), за що передбачено до 10 років ув’язнення. 

За коментарями звертайтеся:
Наталія Величко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Вінницькій області
тел.: +380636286785
 
Галина Сегеда, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області
тел.: +38 0977052366
 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучатьсящепонад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallelvotetabulation) з метою отримання результатів виборів, що будутьнабагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)