Постановою № 516 від 21 листопада ЦВК провела заміну члена Миколаївської міської ТВК від ВО «Батьківщина» Валерія Дементьєва на Інну Третьякову. Однак на повторному голосуванні остання наразі є головою ДВК №480920.

Як пояснила ОПОРІ голова Центральної районної в місті Миколаєві ТВК Оксана Новікова, заміну на Інну Третьякову як голову ДВК, суб'єкт виборчого процесу не подавав, тому вона продовжує працювати.

За словами голови Миколаївської міської ТВК Євгена Бабкова, в ЦВК про цю ситуацію знають. Оскільки Інна Третьякова не складала присягу члена міської ТВК, вона допрацює головою ДВК, а після здачі протоколу про підсумки виборів на дільниці «зайде» до складу міської територіальної виборчої комісії.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області

тел.: +380634171339

email: slikdima@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)