Станом на 10:00 частина територіальних виборчих комісій планує до кінця дня завершити роботу над підсумковими протоколами. Про це повідомляють спостерігачі Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА.

У ТВК Новосілківського району засідання відбудеться о 21:00, на якому планують ухвалити протокол про підсумки голосування.

У Дружківський ТВК після технічної перерви відновилось засідання о 9:00. Наразі комісія обговорює питання платні членам дільничних територіальних комісій та чекає протокол від однієї спеціальної дільниці, яка плануєвизнати голосування на цій дільниці у багатомандатному окрузі недійсним. На цій ДВК №140834, що знаходиться у лікарні, пацієнти проголосували у багатомандатному окрузі за ті партії та кандидатів, які балотувались в окрузі, де знаходиться лікарня, хоча місце їх реєстрації віднесено зовсім до інших територіальних виборчих округів. Члени ДВК мають прийяти рішення та скласти акт про визнання голосування недійсним і привезти протокол до ТВК близько 11:00. Після цього ТВК планує почати формувати підсумковий протокол.

У Димитрові засідання ТВК заплановане на 12:00, планують сформувати підсумковий протокол.

У Слов’янському районі ТВК планує засідання на 11:00. Вони прийняли вже всі ДВК, тому на вечір планують сформувати підсумковий протокол.

Цікава ситуація склалась у Слов’янській міській ТВК. О 13:00 члени комісії планують виїхати до Миколаївської міської ТВК (що територіально входить до складу міста Слов’янськ), щоб допомогти їм звести інформацію. Після цього члени Слов’янської міської ТВК повернуться до свого приміщення та будуть складати підсумковий протокол.

У Артемівському районі ТВК планує впродовж дня почати формувати підсумковий протокол. Прийняти його хочуть ввечері, або, максимум, завтра зранку.

У Красноармійському районі наразі вже прийняли усі ДВК, опрацьовують їх інформацію, додають її до бази. На ранок середи планують підготувати підсумковий протокол.

У Красному Лимані підсумковий протокол планують сформувати у четвер.

У Артемівському районі ТВК ще планує розглянути дві скарги про вкидання бюлетенів. Підсумковий протокол планують сформувати до п’ятниці.

У Краматорську ТВК перебуває у робочому стані, очікують на тих, хто має донести уточнені протоколи. ТВК планує здійсниити повторний перерахунок голосів не меньш ніж по 5 виборчим дільницям. Тому можна зпрогнозувати, що робота ТВК в Краматорську буде ще тривати довго.

За коментарями звертайтеся:

Катерина Жемчужникова,

прес-секретар по Донецькійобласті

+380662701713

Довідково:

Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.