На вулицях міста Житомира масово з’явились білборди та сітілайти з інформацією про річну діяльність першого заступника міського голови Житомира Сергія Сухомлина.

Всі матеріали містять меседж: «Це – перший крок». На сітілайтах, окрім тексту є і фото Сергія Сухомлина.

«Це звіт про виконану роботу за рік. Звіт мене як заступника», – зазначив Сергій Сухомлин.

7 серпня Сухомлин написав заяву на звільнення за власним бажанням , цим він пояснює те, що на усіх бордах та сітілайтах не має підпису «перший заступник міського голови». У свою чергу депутати міської ради під час сесії міської ради, яка відбулася 20 серпня, не проголосували за  рішення про звільнення Сергія Сухомлина.

На фото приклади "публічного звітування" Сергія Сухомліна:

04 09 Suhomlyn 12

04 09 Suhomlyn 13

04 09 Suhomlyn 4

Також не пройшло поза увагою ймовірного кандидата на посаду міського голови Сергія Сухомлина свято Першого вересня.  Дітям у навчальних закладах роздавали запрошення на безкоштовну виставу, на звороті якого Сергій Сухомлин вітає учнів з Днем знань та запрошує батьків і дітей в театр.

04 09 Suhomlyn teatr

04 09 Suhomlyn teatr2

За коментарями звертайтеся:
Ірина Кирилович,
Прес-секретар мережі ОПОРА у Житомирській області
 

 

Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.