У м. Красний Луч в ніч з 14 на 15 жовтня невідомими було розклеєні агітаційні листівки з надписом «Так Мошенський» на центральних вулицях міста, магазинах, закладах державної та комунальної форм власності. Серед місць розповсюдження листівок стали також пам’ятники культури

Нагадаємо, Валерій Захарович Мошенський висувається по 108 одномандатному виборчому округу, в межі якого входять міста Красний Луч, Перевальськ та Перевальський район.

Валерій Мошенський, кандидат в народні депутати по виборчому округу № 108, повідомив громадських спостерігачів, що його команда жодного відношення до розклеювання цих агітаційних матеріалів не має.

Відповідно до п. 20 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів»  забороняється розміщення матеріалів передвиборної агітації, політичної реклами, у тому числі повідомлень про перебіг виборчого процесу, на об'єктах культурної спадщини. Також згідно з п. 4 ст. 74 вказаного Закону 4 забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

За коментарями звертайтесь
Олексій Кормілецький,
координатор виборчих програм Громадянської Мережі «ОПОРА» в Луганській області
0502752808 

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічний перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотерміновго спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.