Нещодавно у Борисполі, який належить до 98 виборчого округу, агітатори партії «УДАР Віталія Кличка» почали використовувати «важкі аргументи»: по місту став їздити БТР, розфарбований у червоний колір з партійною символікою. На бронетранспортері помітно напис, що закликає обрати кандидата у депутати Кирила Поліщука

Як повідомили спостерігачу від ОПОРА самі БТР-агітатори, їх маршрут не обмежується лише Борисполем, а охоплює весь округ.

Подібна акція сподобалася значній частині мешканців, особливо молоді, яка має змогу сфотографуватися на фоні справжнього бронетранспортеру.

12102012660
12102012661
12102012662
За коментарями звертайтесь:
Руслана Величко
Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
у Київській області
063 187 41 06

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.