У виборчому окрузі №14 довготерміновим спостерігачем Громадянської мережі ОПОРА зафіксовано факт порушення правил ведення агітації кандидата у депутати Віктора Жеребнюка

Зокрема, на внутрішній стороні вікна будівлі Управління освіти міста Жмеринка розміщено агітаційний плакат Віктора Жеребнюка.

Це є порушенням Закону України «Про вибори народних депутатів», стаття 74 «Обмеження щодо ведення передвиборчої агітації», пункт 4 якої забороняє розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

P1000023-2

Галина Сегеда
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
097 705 23 66      
За коментарями звертайтесь:
Олег Левченко
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
063 777 02 05    
  
Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.