За інформацією, що надійшла представникам Громадянської мережі ОПОРА від прес-служби Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина», кандидат в народні депутати по виборчому округу №208 Олег Ляшко використовує «партійний образ» згаданого політичного об’єднання. Представники ВО «Батьківщина» оприлюднили власну офіційну позицію, називаючи згадані дії елементом недобросовісної конкуренції. Зазначимо, що довготерміновий спостерігач мережі декілька тижнів тому зафіксував інформаційну листівку із зображенням Юлії Тимошенко та Олега Ляшка (фото).

«Під час цієї виборчої кампанії ми вже неодноразово бачили, що кандидати вдаються до брудних технологій, до підробок газет і до «чорного піару». Але є ще одна загроза, на яку варто звернути увагу. Стосується вона кандидата по 208 округу, - йдеться у заяві. - Річ в тім, що кандидат в депутати Олег Ляшко на своїй поліграфічній продукції використовує портрет лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Він також зазначає, що звільнить її  з в’язниці і закликає всіх голосувати за номер його партії у виборчому списку. У людей, що не слідкують за всіма новинами, може скластися враження, що сам Олег Ляшко та його партія має якесь відношення до Юлії Тимошенко».

Партійці апелюють до того, що Олега Ляшка ще в 2010 році виключили з партії «Батьківщина». Крім того, останній ніколи не докладав зусиль, щоб звільнити Юлію Тимошенко з в’язниці.

«Підтвердженням тому є те, що він ніколи не був присутній на жодному суді по справі Юлії Тимошенко, він ніколи не звертався з клопотаннями до жодних установ чи організацій з проханням захистити Юлію Тимошенко. Тобто, його боротьба за звільнення Юлії Тимошенко є нічим іншим як простою балаканиною і приверненням уваги до своєї особи», - говориться в офіційній заяві.

Окрім всього, партійці переконані, що використання портрету пані Тимошенко на своїй поліграфічній продукції із закликом голосувати за Радикальну партію Олега Ляшка – це аморальний вчинок, а також відкрита та неприхована брехня. Адже єдина партія, яку представляє і очолює Юлія Тимошенко – це партія ВО «Батьківщина».

Chernigiv_lyashko_11

Ольга Різенко
прес-секретар

За коментарями звертайтесь:
Євгеній Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області
068 386 60 54

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.