У Вінницькій області кандидат у народні депутати до Верховної Ради Руслан Демчак (округ №18, самовисування) у своєму виборчому окрузі посприяв встановленню дитячих майданчиків. Аби виборці не сумнівалися від кого подарунок, на майданчиках розміщують логотип Фонду Демчака.P8101137

Як повідомив представник Громадянської мережі ОПОРА, такі дитячі майданчики завдяки фінансовій підтримці Фонду Демчака зі сприяння економічному розвитку регіону побудовані у селищах Брацлав Немирівського району, Дашів Іллінецького району, Турбів Липовецького району, селі Росоша Липовецького району, райцентрах Оратів та Погребище. Урочисті відкриття «майданчиків від Демчака» супроводжувались безкоштовними виставами лялькового театру.

Довідка. Руслан Демчак – Голова Ради Федерації роботодавців м. Київ. На сьогодні до складу ФРК входять 19 територіальних та галузевих організацій роботодавців, які об'єднують понад 3 000 юридичних осіб та громадських організацій, в яких працюють більше 150 000 зайнятого населення Києва. Власник Корпорації "Ukrainian Business Group" (3 000 осіб). Докторант Інституту стратегічних досліджень.

За коментарями звертайтесь:
Наталія Величко
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькійобласті
063 628 67 85
 
Галина Сегеда
прес-секретар
097 705 23 66

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.