Opora
 
 
 
 
25 жовтня о 15 годині Сватівська міська виборча комісія на своєму засіданні  визнала вибори до Сватівської міської ради недійсними та встановила, що помилки при друку бюлетеней  були зроблені з вини членів місцевої  виборчої комісії.
Svatove 25 10 2015
 
У той же час на виборчих дільницях триває голосування, під час якого виборцям видають бюлетені на виборах до Сватівської міської ради.

За словами голови комісії Олександра Кучугура, комісією було прийнято рішення про визнання виборів недійсними: «Ми зібрали екстрене засідання з метою прийняти рішення про визнання виборів в Сватівську міську раду не дійсними через ряд помилок в виборчих бюлетенях. Всі члени комісії підтримали дане рішення. Комісія несе відповідальність за даний інцидент, а саме порушення 74 статті Закону України «Про місцеві вибори». Я став головою комісії 6 жовтня, в той час як були допущені помилки в бюлетенях, які було затверджено попереднім головою Наталією Калашніковою, яка перебувала на той момент на посаді голови Сватівської МВК до мене. Мені прикро що стався цей інцидент, але іншого виходу немає з даної ситуації» - зазначив Олександр Кучугуров.

 
Деталі уточнюються.
 
За коментарями звертайтеся:
Олексій Кормілецький
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Луганській області
+38 050 275 28 08
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

 

Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 09 березня 2017Дмитро КузнєцовЧому східна Україна – центр відновлюваної енергетики?Минулого тижня відбувся Перший тур «Зеленої експедиції». Під час поїздки народні депутати з міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін» разом з науковцями та представниками профільних громадських організацій відвідали Схід України, зокрема Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.  
  • 01 березня 2017Олеся ДзьобаЯк за кошти міста і держави покращити життя багатоповерхівки: історія успіху столичного ЖБКОрганізувати спільну роботу та налаштувати на зміни мешканців 250 квартир здається неможливим. Спростувати це твердження вдалося Григорію Тимофійовичу Конюху, голові правління ЖБК «Темп-11», що в Києві, та його помічниці та за сумісництвом бухгалтеру Надії Іванівні Барській.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015