Наймолодший кандидат у народні депутати по 99-му виборчому окрузі Ярослав Турчин (самовисуванець) започаткував громадянську ініціативу «Спитай депутата», в рамках якої кандидат задає ряд провокативних питань в адресу своїх суперників по одномандатному виборчому округу № 99.

20 вересня неподалік Кіровоградської облради розповсюджувались агітлистівки за кандидата Ярослава Турчина. Вихідні дані свідчать: «Віддруковано на власному поліграфічному обладнанні. Наклад 10000 прим. Відп. Турчин Я.О.».

Друкований агітаційний матеріал містить вступ із наголошенням на проблемі моральності бажаючих стати народними депутатами. Імена кожного із описаних претендентів на крісло нардепа у 99-му окрузі можна вгадати без вагань. Кандидат зауважує: «Більшості простих людей важко своєчасно роздивитись реальні наміри того чи іншого кандидата. Як відрізнити енергійну, порядну людину, яка дійсно пропонує зробити конкретні добрі справи, від професійного кандидата – шахрая, який має на меті лише власне збагачення?».

На завершення, кандидат Ярослав Турчин пропонує відповісти на п’ять провокативних питань кандидатові Сергію Михайльонку (самовисуванець), які стосуються політичного минулого конкурента, складностей стосунків з однопартійцями, корупційних дії та ін.

Листівка

Надія Домаш
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
у Кіровоградській області
 
За коментарями звертайтесь:
Євгеній Патруль
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Кіровоградській області
099 44 13 777
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.