Opora
Теги:

Як і в інших містах, у Чигирині поблизу резиденції Б. Хмельницького було розміщено агітаційний намет, у якій активісти Об’єднаної опозиції збирали підписи на підтримку всеукраїнської акції «Україна проти Януковича». За словами керівника Чигиринської районної організації ВО «Батьківщина» Валерія Невгоденка, вони подавали заявку до міськвиконкому, проте до них підійшли представники міліції та заступник міського голови, які запевняли, що потрібні ще якийсь окремий дозвіл. Після розмови правоохоронці повідомили, що вони заберуть намет, якщо ті його не приберуть. Активісти прибрали намет, але згодом поставили його знову.

«На Черкащині у нас уже склалась «традиція», що влада розганяє мирні протести, забороняє наші акції у судах, залякує активістів Об’єднаної опозиції, погрожує проблемами на роботі  не лише їм, а і їхнім дітям, родичам, знайомим. Залишилось лише оголошувати їх «ворогами народу» і на площах розстрілювати, — а так повний тридцять третій рік. Однак режим Януковичів не враховує одного: Черкащина — це край Хмельницького, Коліївщини, Холодноярців. Тут силові методи упокорення суспільства лише призводять до сильнішого спротиву», — прокоментував ситуацію керівник обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції  Анатолій Бондаренко.

За коментарями звертайтесь:
Сергій Варич
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
в Черкаській області
063 62 86 780
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

zhytlo grey

 digest gray

rada4you g

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 10 листопада 2017Григорій СорочанВибори в Чехії – це вибори на довірі, в Україні таке б не пройшлоНа руках квиток на громадський транспорт на 72 години, акредитація від Český statistický úřad, перелік виборчих дільниць в Zbraslav та Radotín, переклад на англійську місцевого закону про вибори до Чеського парламенту. Позаду декілька днів зустрічей з місцевими активістами, громадськими діячами, журналістами та навіть політиками. У нашій команді...  
  • 04 жовтня 2017Ольга АйвазовськаПриродний відбірВибори Президента та парламентарів, де-факто, в Україні вже розпочалися, тому селекційний механізм, як-то виборча система, є вкрай сенсативним, а то і болісним викликом для політичного класу.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015