Opora

Василь Чубак, потенційний кандидат до Верховної Ради України по 167-му округу Тернопільщини, заявив, що на його родину здійснюють тиск представники міліції, й у такий спосіб конкуренти “переконують” його відмовитися від депутатських амбіцій.

Пан Чубак відомий у краї, передусім, як бізнесмен, власник одного з найбільших торговельно-розважальних центрів Тернополя. Свого часу Василь Чубак балотувався на посаду міського голови. Завдяки тому, що свою агітаційну роботу пан Чубак розпочав доволі рано, а також через вкладені в кампанію чималі ресурси, його зараз вважають одним з найсильніших кандидатів по південному, 167-му, виборчому округу Тернопільщини. Нещодавно Василь Чубак звернувся до громадськості із заявою, в якій сказано, що недруги погрожують його життю та здоров’ю, а також його рідних, намагаються їх скомпрометувати. Наприкінці червня цього року міліція затримала сина Василя Чубака, у нього, начебто, знайшли наркотики. Василь Чубак стверджує, що пакетик із наркотиками підкинули його синові правоохоронці. Зроблено це, за його словами, було через те, що одним із його суперників по округу “є впливова людина у генеральських міліцейських погонах”. Таким чином з ним зводять рахунки політичні конкуренти, вважає пан Чубак.

Управління МВС України в Тернопільській області виступило зі спростуванням Чубакових звинувачень міліції в упередженості та нечесності: “...окремі підприємці та депутати обласної ради, які у майбутньому бачать себе політиками, голослівно звинувачують обласну міліцію у кримінальних переслідуваннях членів їхніх родин, залякуваннях та тиску з боку правоохоронців на сімейний бізнес. Насправді, такі заяви абсолютно безпідставні та надумані.”.

Представники міліції також наголошують та тому, що Управління МВС України в області як державна структура було і залишається – поза політикою, стоїть лише на захисті законних прав та інтересів громадян, бореться зі злочинністю та забезпечує правопорядок на Тернопільщині, дотримуючись у своїй діяльності вимог Закону.

Любомир Крупницький,
прес-секретар кампанії громадського спостереження
за парламентськими виборами
Громадянської мережі ОПОРА у Тернопільській області,
TernOPress@gmail.com, 096 667 35 73
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

Статті/блоги

  • 14 листопада 2018Роберт Лорян, Юрій ЛісовськийВтратив одного депутата – пройшла в раду донька. Вибори в Черкаську райраду в 2015 роціЦього разу у фокусі Черкаська районна рада, де партії ВО “Свобода” і ВО “Черкащани” втрачають голоси в різних округах, через це позбуваються по одному мандату кожна. У цей же час Блок Петра Порошенка отримує голоси в різних округах і незаконно набуває двох депутатів. Жодна названа партія не бачила маніпуляцій, так само і голова комісії, яка...  
  • 05 листопада 2018Дмитро БаштовийДецентралізація – реформа лише Президента?Децентралізація - це найкраща реформа за всі часи, започаткована Петром Порошенко. З початком політичного сезону на Миколаївщині все частіше можна почути такі гасла від місцевих політиків. Але чи можна вважати дану реформу одноосібною заслугою?  
  • 05 листопада 2018Валентина ВолікВідкриті дані у виборчому процесі – крок до чесних виборівНа Форумі персональної демократії, який пройшов у Харкові наприкінці жовтня, голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, міжнародна експертка з питань виборів, виступила із промовою про технології та вибори. У своєму TED-виступі вона говорила про інститут виборів як форму передачі влади, необхідність використання відкритих...  
  • 05 листопада 2018Олена РоговаКібербезпека виборчого процесу. Чи захищені інформаційні системи ЦВК?Ще якісь десять років тому поняття «кібербезпека» було новим, далеким та незрозумілим для більшості українців. Дійсно, випадки кібератак відбувалися десь далеко за межами нашої держави, суть явища та можливі наслідки були зрозумілими лише деяким спеціалістам. Громадянам в основному здавалося, що в нашій країни такого ніколи не станеться. Однак,...  
  • 03 листопада 2018Дмитро БаштовийРеспубліканська партія США агітує вечірками?!Як громадські спостерігачі ми звикли до тих форм агітації, які дозволені законодавством України. Тож дуже цікаво подивитись, як подібні норми працюють в інших країнах. Ще цікавіше буває побачити, як норми, що у нас заборонені та вважаються неприпустимими, інколи є абсолютно традиційною нормальною практикою в інших.  
  • 02 листопада 2018Катерина ЖемчужниковаЩоденник кандидатки у громадські виборчі омбудсмениВже до кінця листопада Громадянська мережа ОПОРА планує представити громадських виборчих омбудсменів у кожній області.Чекаю цього моменту, затамувавши подих. А поки – розкажу про всі сходинки, які вели до цього етапу.  
  • 01 листопада 2018Максим ТеплицькийЧи підуть кіногерої до політики?Все ближче старт виборчої кампанії, все більше політиків заявляє про своє бажання позмагатися за президентське крісло. Одеською особливістю політичних перегонів вже не перший рік стають цікаві персонажі. Чи варто очікувати появи супергероїв на цих виборах?  
  • 30 жовтня 2018Тарас ЩербатюкЧому в Америці не купують голоси «за гречку»?За тиждень до проведення виборів у США ви не побачите бігбордів з агітацією кандидатів. На зупинках, стовпах та автобусах немає політичної реклами. Це реальність чи міраж виборчих перегонів? Саме така ситуація нині спостерігається в місті Бетлхем, що в штаті Пенсильванія, перед черговими місцевими виборами, які пройдуть 6 листопада 2018 року.  
  • 29 жовтня 2018В’ячеслав ГусаковНардеп з Херсонщини намагається по-своєму трактувати Регламент ВРЯка реєстрація нардепів під час пленарних засідань Верховної Ради України важливіша – письмова чи електронна? Чи все ж таки показник голосувань?  
  • 25 вересня 2018Юлія Чеберяк"Теплі кредити": в пошуках енергоефективного компромісуДосить складно державі завоювати довіру громадян, особливо в часи нестабільного економічного та політичного становища. Та попри те, що державну програму "теплих кредитів" щороку призупиняли через брак коштів, рівень народної довіри до неї залишається досить високим. Більш того, попит на неї постійно перевищує пропозицію.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018