6 грудня Громадянська мережа ОПОРА інформуватиме про перебіг дня голосування у «другому турі» виборів Криворізького міського голови. Онлайн-включення відбудуться на Facebook-сторінці та Youtube-каналі Громадянської мережі ОПОРА о 12:00 та о 19:00.

Під час включень представники ОПОРИ розкажуть, як відбувається процес голосування у Кривому Розі, чи створені умови для безпечного проведення голосування під час пандемії, які порушення зафіксували спостерігачі та яка явка виборців.

У включеннях візьмуть участь:

  • Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі ОПОРА;
  • Олександр Клюжев, старший аналітик ОПОРИ;
  • Вадим Головченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Дніпропетровській області.

Facebook-сторінка Громадянської мережі ОПОРА: https://www.facebook.com/cn.opora

Youtube-канал Громадянської мережі ОПОРА: https://www.youtube.com/c/oporavideo

Також оперативну інформацію про перебіг подій впродовж дня зможете знайти на Facebook-сторінці ОПОРА Дніпро: https://www.facebook.com/opora.dnipro

 

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.
тел.: 0678506592
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.