У понеділок, 23 листопада, о 14:00 у пресцентрі Інформатора (м. Дніпро, вул. Воскресенська, 14) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Дніпропетровській області Вадим Головченко та громадській омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській області Роман Муха розкажуть про:

- роботу виборчих комісій;

- порушення, зафіксовані спостерігачами ОПОРИ під час виборчої кампанії, дня повторного голосування та підрахунку голосів.

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій та інших зацікавлених осіб

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.
тел.: 0678506592
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.