У понеділок, 14 вересня, об 11:00 у конференц-залі готелю “Optima” (м. Черкаси, вул. Лазарєва 4) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Черкаській області Захар Колісніченко розповість про загальну ситуацію в регіоні у передвиборчий період та про:

  • формування й роботу територіальних виборчих комісій;
  • утворення виборчих округів;
  • дочасну агітаційну активність партій та потенційних кандидатів;
  • «політичну благодійність» на Черкащині;
  • використання адмінресурсу політичними силами та потенційними кандидатами у виборчих цілях.

Громадський омбудсмен із захисту виборчих прав у Черкаській області Тарас Щербатюк розкаже про забезпечення інклюзивності виборчого процесу на Черкащині.

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій та інших зацікавлених осіб.

 

За коментарями звертайтеся:
Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області
тел.: 0972303533
e-mail: cherkasy@opora.org.ua

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)