Opora

1 березня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА та Посольство Великобританії в Україні запрошує представників громадянського суспільства, науковців, журналістів та урядників на форум "Українське суспільство: нові виклики у пошуку змістів взаємодії між владою та громадськістю. Інноваційні підходи до належного діалогу. Консультації як інструмент публічної партисипації" поділитися досвідом та обговорити можливості застосування публічного діалогу і, зокрема, інструменту публічних консультацій у впровадженні реформ в Україні.

Разом зі спікерами учасники розглянуть практичні кейси імплементації двостороннього діалогу “влада-громада”, в тому числі в умовах функціонування об'єднаних територіальних громад. Дискутуватимуться також загальні питання концепції деліберативної демократії й готовності українського громадянського суспільства до участі у реформах, обговорюватиметься проект Закону “Про публічні консультації”.

Окремим фокусом Форуму стане презентація результатів дослідження “Участь громадськості в процесі децентралізації”. Учасники проекту, які проводили оцінювання, переконані, що  успішність реформи децентралізації залежить не лише від інституційної спроможності та політичної волі місцевих посадовців та депутатів, але і від рівня безпосередньої активності та участі мешканців у реалізації реформи на усіх її етапах. Наскільки ж громадяни є “включеними” в цей процес – можна буде дізнатися безпосередньо на Форумі.

Форум відбуватиметься у просторі для заходів “INVERIA” (м. Київ, вул. Володимирська, 49А). Для участі просимо всіх зацікавлених заповнити реєстраційну форму до 12:00 22 лютого. Організатори зв’яжуться з відібраними учасниками наступного дня.

Програма заходу додається.

За коментарями звертайтесь:

Андрій Токарський, координатор проекту
тел.: +38 063 617 96 93
a.tokarskyj@opora.org.ua

Довідково:

Проект "Підтримка реформи децентралізації в Україні" виконується Громадянською мережею ОПОРА за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

zhytlo grey

 digest gray

library grey

rada4you g

Статті/блоги

  • 16 лютого 2018Василина ДуманТри лідерські риси, які допоможуть вашому місту стати розумним, - Ендрю К. КиркаСьогодні у рубриці “Новини світу відкритих даних” пропонуємо вам матеріал Ендрю К. Кирка для американської мережі лідерів місцевого самоврядування  ELGL - про те, які якості обов’язкові для міст, що хочуть стати “розумними”.  Стаття у першу чергу буде цікавою для працівників міськрад, які хочуть залучати новітні технології і найкращі світові практики, але не знають, як.  
  • 05 лютого 2018Василина ДуманДрузі відкритих даних. “Я проти Open by default”, - Сергій ПавлюкПопри трендовість у низці країн, в Україні пряма дискусія навколо принципу Open by default не є активною. Водночас, члени середовища відкритих даних, незалежно одні від одних, говорять про це як про актуальний виклик, на який вже варто визначатися із відповіддю.   
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018