Відбір
омбудсменів та омбудсменок
з виборчих прав
Триває до:
1 липня 2018 року
Початок реєстрації:
15 травня 2018 року
ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО

Підкуп, обман, примушування виборців членів виборчих комісій, насильство та пошкодження майна кандидатів, незаконне фінансування агітації тощо. Ці злочини проти виборчих прав громадян здійснюються навмисно і порушник чудово розуміє незаконність і неправильність своїх дій. Але зловмисник покладається на недосконалість законодавства та уникнення покарання.
Тільки реалістичність настання відповідальності та розуміння санкцій може зупинити порушника у вчиненні кримінальних дій. Втім кожне порушення має й інші наслідки. Під час виборів ми обираємо політичного менеджера, який роками представлятиме наші інтереси у органах влади. Від нього ми очікуємо виконання передвиборчих обіцянок. Те, наскільки чесно і прозоро буде обраний цей менеджер, прямо залежить життя та розвиток населеного пункту та держави в цілому. Коли виборець «продає» свій голос на виборах, він має розуміти, що вчиняє не тільки злочин, а й впливає на життя усієї громади.
Тримати громадян
у страху не є самоціллю держави
Але кожен має усвідомлювати, що за незаконну дію настане покарання. Дотримання принципу невідворотності покарання не лише стосується застосування санкцій до порушників, а й має попереджувати злочини проти виборчих прав громадян.
Близько 70-80% розпочатих на виборах кримінальних проваджень не доходять до суду.
Основними причинами того, що правопорушники залишаються безкарними є:
Законодавство недосконале, має прогалини, чим і користуються порушники
Правоохоронні органи не завжди розуміють специфіку виборчого законодавства
Правоохоронні органи не ставлять пріоритетом у своїй роботі розслідування порушень на виборах
Низький рівень особистої мотивації та професійної підготовки слідчих, щоб проводити складні розслідування виборчих злочинів
Низька здатність судових органів об'єктивно розглядати матеріали переданих органами слідства справ
Вплив політичних груп та політиків, посадовців органів влади на перебіг слідства
Не кожен громадянин та кандидат, виборчі права якого порушуються, готовий повідомляти про це правоохоронні органи
Громадські організації спостерігають за виборами, однак лише одиниці слідкують за розслідуванням резонансних порушень після виборів
Корупція
Хто вони такі
25 омбудсменів працюватимуть у 24 областях України та у місті Києві
Громадський омбудсмен
Це незаангажована, компетентна, вмотивована людина, яка забезпечує системний аналіз застосування законодавства та практик розслідування виборчих злочинів, виступає комунікатором між виборцями, кандидатами, медіа та правоохоронними органами з питань впровадження практик протидії порушенням на виборах.
Омбудсменом та омбудсменкою можуть бути:
Громадяни України
старші 18 років
Незалежні від політичних партій та влади
незаангажовані та рівновіддалені від усіх суб'єктів виборчого процесу
Компетентні

мають досвід спостерігачів на виборах, юридично підковані, розуміють специфіку виборчого законодавства
Вмотивовані
мають бажання працювати, вчитись та розвиватись
Комунікабельні
мають підхід як до виборців, так і до представників партій, владних структур, правоохоронних органів та медіа
Лідери думок
мають вплив у регіоні, де працють
Просвітники
мають можливість формувати виборчу культуру
Відбір
Відбуватиметься за допомогою публічного конкурсу, який проводитиме незалежна комісія
До 15 липня 2018 року члени відбіркової комісії через публічний конкурс відбиратимуть кандидатів у регіональні омбудсмени відповідно до чітких критеріїв вмотивованості, політичної незаангажованості та професійних якостей.

У результаті буде відібрано до 50 учасників для навчання. Після відбору кандидати навчатимуться на спеціально розроблених профільних курсах на базі Українського католицького університету.
Навчання
50 відібраних учасників будуть рандомно поділені на дві групи слухачів курсу. Кожна з груп проходитиме навчання.
Навчальна програма охоплюватиме п'ять модулів про зміст та загальну характеристику виборчих прав, правопорушення, процесуальні аспекти збору та фіксації доказової бази, судову практику та медіа-комунікацію тощо.

По закінченню навчання учасники отримають офіційний сертифікат Школи громадських омбудсменів із виборчих прав та будуть офіційно представлені у регіонах.
Коли це працюватиме:
Активна фаза діяльності омбудсменів припадатиме на президентські, парламентські вибори 2019 року та місцеві вибори 2020 року. Вона базуватиметься на Кодексі поведінки, який буде розроблено ОПОРОЮ спільно з Українським католицьким університетом. Цей Кодекс включатиме, насамперед, гарантії безсторонності та політичної незаангажованості омбудсменів, а також висвітлюватиме основні функції та процедури діяльності
25 кандидатів, які найуспішніше складуть оцінювання, після проходження навчання будуть з січня 2019 року інституціолізовані в громадських омбудсменів у кожному з 24 регіонів України та місті Києві.

Інші кандидати, що успішно завершили навчання та отримали сертифікат, створюватимуть резервний список.
Що омбудсмени та омбудсменки робитимуть у регіонах?
Моніторитимуть та аналізуватимуть діяльність поліції, прокуратури, судів щодо розслідування виборчих злочинів
Розроблятимуть і розповсюджуватимуть інформаційні й аналітичні матеріали про ефективність розслідування виборчих злочинів у регіоні, в якому вони працюють
Готуватимуть та розповсюджуватимуть методичні, навчальні та просвітницькі матеріали для різних цільових груп (правоохоронці, виборці, кандидати)
Постійно комунікуватимуть з правоохоронними органами, суб'єктами виборчого процесу, громадянами, журналістами та ГО щодо профілактики, протидії виборчих злочинів та їх розслідування
Розроблятимуть рекомендації щодо удосконалення законодавства в частині виборів
Впроваджуватимуть нові механізми взаємодії правоохоронців з громадянами, спостерігачами, політичними партіями та кандидатами
Консультуватимуть, надаватимуть правову допомогу та інформаційно підтримуватимуть громадян щодо захисту їхніх виборчих прав
Пишіть нам, якщо маєте запитання:
info@opora.org.ua
Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього проекту є одноособовою відповідальністю Громадянської мережі ОПОРА і за жодних обставин не може вважатися таким, що відображає позицію Європейського Союзу.
Made on
Tilda