На виборчих дільницях, що знаходяться в селах Херсонщини, розповсюдженими порушеннями є недостатня кількість виборчих скриньок та видача бюлетенів одним членом комісії.

Такі випадки фіксують спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на території 184-го, 185-го, 186-го територіальних виборчих округів.

Так, на 186-му окрузі кількість виборчих скриньок на виборчих дільницях № 650482 та № 650468 не відповідає встановленим законом «Про вибори президента України» нормам. Така ж ситуація на дільницях №650361 (185-ий ТВО) та дільниці №650619 (184-ий ТВО). Там по дві великі скриньки та по одній маленькій, хоча це середні дільниці, де має бути не менше трьох великих і двох малих скриньок.

На виборчій дільниці № 650357 не вистачає однієї маленької скриньки. Як прокоментувала спостерігачу ОПОРИ членка виборчої комісії, таку кількість скриньок комісія отримала від сільської ради – 3 великих і 1 маленьку.

На цій же дільниці, а також на ВД №650619 та 650468 було зафіксоване ще одне поширене в сільській місцевості порушення – видача виборчих бюлетенів одним членом комісії замість двох.

Згідно з частиною 4 статті 74 Закону України «Про вибори Президента» кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок – великих (стаціонарних) та малих (переносних). Виборчі скриньки мають розміри і виготовляються з прозорого матеріалу, які визначаються Центральною виборчою комісією. Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох великих та двох малих виборчих скриньок, середня – не менше трьох великих і двох малих скриньок, велика – не менше чотирьох великих і трьох малих скриньок. Виборчі скриньки встановлюються у приміщенні для голосування так, щоб виборці при підході до них мали можливість проходити через кабіни (кімнати) для таємного голосування.

Відповідно до частини 1 статті 76 Закону України «Про вибори Президента» при проведенні голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії за умови пред’явлення виборцем одного з документів, зазначених у частині другій статті 2 цього Закону, та наявності виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці надає виборцю список для підпису; другий член дільничної виборчої комісії у позначеному місці на контрольному талоні виборчого бюлетеня вписує своє прізвище, ініціали, розписується та проставляє номер, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Максим Єлігулашвілі, координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області

тел.: 066 62 44077

Громадянська мережа ОПОРА в Херсонській області

email: oporakherson2015@gmail.com

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)