У Дніпропетровській області в місті Нікополь чоловік в неадекватному стані повідомив про мінування дільниці. Як виявилось, це був невдалий жарт.

В місті Нікополь Дніпропетровської області близько 8:30 на виборчу дільницю №120791 зайшов чоловік у ймовірно нетверезому стані. Після кількох невдалих жартів чоловік отримав бюлетень та зайшов до кабінки для голосування.
На виході з кабінки для таємного голосування від демонстративно кинув на підлогу рюкзак та заявив, що там бомба. Виявилось, що це також був жарт.
Спостерігачі ОПОРИ з місця подій повідомляють, що виборець зміг здійснити волевиявлення.
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.
 
За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Дніпропетровській області
тел.: 067 850 65 92
 
Юлія Лисенко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській області
тел.: 050 100 88 91
 
(#вибори; #opora; #опора)