У зв'язку із подіями на ОВК № 50 на Донеччині, керівництво обласної поліції посилило даний об'єкт додатковими підрозділами правоохоронців.

Нагадаємо, в окрузі №50 з центром у місті Покровськ Донецької області стались сутички після того, як спостерігачі помітили розбіжності у цифрах в протоколах комісій. У той час на вулиці активісти встановили кілька наметів та принесли шини, вимагаючи проведення чесних виборів та недопуску фальсифікацій. 

«Станом на 7 годину ранку обстановка нормальна. Всі ДВК по округу здали бюлетені, і ми їх прийняли під посилену охорону. У даний момент для охорони громадської безпеки задіяно 50 співробітників. З 08:00 до 21:00 буде заступати нова зміна. Біля ОВК знаходиться 5 майже порожніх наметів активістів», - у коментарі ОПОРІ повідомила поліція.

В той же час, за інформацією спостерігача ОПОРИ, який перебуває на місці подій, станом на 10:00 кількість активістів у наметах поблизу ОВК збільшилась. О 12:00 ОВК має зібратись для продовження засідання.

За коментарями звертайтеся:
Анастасія Прокопенко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області.

тел.: 095766 52 77

e-mail: nastiona87@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Громадське спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює ГО «Точка доступу» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.