На дільниці №210427 у Рахові в день виборів стався інцидент після якого члени ДВК викликали поліцію, яка ймовірно вилучила один бюлетень як речовий доказ.

Як з’ясував спостерігач ОПОРИ на цьому окрузі, нібито один із виборців на дільниці намагався вкинути у скриньку чистий аркуш замість бюлетеня. Оскільки члени ДВК викликали поліцію, правоохоронці вилучили бюлетень як речовий доказ у справі.

У відділі комунікації поліції у Закарпатській області цю інформацію комунікаційниці ОПОРИ не підтвердили, однак і не спростували. Однак із коментаря поліції відомо, що за фактом порушення на одній із дільниць у Рахові, правоохоронці відкрили кримінальне  провадження. 

За словами члена ОВК №72 (центр - Тячів) Івана Деяка, нібито полісмени і справді вилучили бюлетень як речовий доказ. Також він наголосив, що документи від цієї ДВК окружна виборча комісія вже прийняла.


За коментарями звертайтеся:
Ярослав Гулан, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Закарпатській області
тел.: 0976446639; 09903198862

Ольга Беца, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області
тел.: 0502309596
                                                                              
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)